Biliardo 8

Shitet nga: lali 10 Dhj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Sport me top
shes biliardot 8 edhe nje rraketaqke jan shum te mir jan ne gjendje te rregullt biliardot posedojn topat dhe stekat , mund te na kontaktoni ne numer tel 044282165 qmimi 1250 euro ose I diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim