Biliardo 8

Shitet nga: lali 04 Jan 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Sport me top
shes biliardot 8 edhe nje rraketaqke jan shum te mir jan ne gjendje te rregullt biliardot posedojn topat dhe stekat , mund te na kontaktoni ne numer tel 044282165 qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim