shitet goma ne bandash 175,70,R 13

Shitet nga: shpejtim 21 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shitet goma me gjith bandash bandashi eshte ne ghendje te shkelqyeshme nuk eshte i krist Si dhe goma qe shihet ne foto Qmimi Me Marrveshje shum i volitshem ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim