BANESA ne QENDER te ISTOGUT

Shitet nga: Arsim ademaj 10 Gsh 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Burim
Banesa ne qender te istogut permi raifaisen bank banesat jan te perfunduara parket kualitet banjo nxemje te firmes vaillant si dhe me lift banesat jon me kvadratur te ndryshem prej 110 dejri113 metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim