Banese prej 120m2 ne Burim

Shitet nga: 26 Gsh 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Burim
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon dy ballkona dy banjo ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 Viber 0037745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim