Banese prej 77m2 ne Burim

Shitet nga: banesa 24 Krr 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Burim
Shitet banesa e re , e pa mobiluar,lokacioni: kompleksi banesor Pavarsia afer motel Trofta
Banesa I ka 77m2, ka 2 dhoma te fjetjes, salloni, banjo, shpajz, koridori,radiatorat, nje ballkon nga salloni dhe nje nga dhomat
Parking te rregulluar per veture
Banesa eshte ne katin e 3, po ashtu eshte e re,e pa mobiluar dhe e pa banuar per arsye se jetoj ne Perendim
Qmimi eshte: 35.000
Tel:+38649214496 ose +4799524911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim