Shtepia me 7 ari ne Banje te Pejes buze rruges k..

Shitet nga: Riza 27 Krr 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shtëpia gjendet buzë rrugës kryesore ne anën e djathtë ne hyrje te Banjës se Pejës, në megje me depon "Iliri SHBA".
Shtëpia është 2 katesh (6 dhoma dhe 2 banjo), posedon lokal për afarizëm 36 metra katror, e suvatuar (fasaduar) brenda dhe jashtë.
Sipërfaqja e truallit bashkë me shtëpi është 7 ari. Prapa shtëpisë është kopshti me pemë te ndryshme.
Rrjeti i ujësjellësit dhe kanalizimit është buzë rrugës kryesore para shtëpie, Rrjeti elektrik tre fazor për kyçje është prapa shtëpisë ne distance 15 m. Rryma brenda shtëpisë është e instaluar e pa kyçur ne rrjet. Shtëpia posedon dyer dhe dritare PVC 80 mm.
Kontakto në email apo në telefon 044252023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim