Shtepia me 7 ari ne Banje te Pejes buze rruges

Shitet nga: 04 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Komuna: Burim
Shtëpia gjendet buzë rrugës kryesore ne anën e djathtë ne hyrje te Banjës se Pejës, afer depos "Iliri SHBA". Shtëpia është 2 katesh (lokal afarist 36 metra katror, 6 dhoma dhe 2 banjo), Eshte e suvatuar (fasaduar) brenda dhe jashtë. Sipërfaqja e truallit bashkë me shtëpi është 7 ari. Prapa shtëpisë është kopshti me pemë te ndryshme. Rrjeti i ujësjellësit dhe kanalizimit është buzë rrugës kryesore para shtëpie, Rrjeti elektrik tre fazor për kyçje është prapa shtëpisë ne distance 15 m. Rryma brenda shtëpisë është e instaluar e pa kyçur ne rrjet. Shtëpia posedon dyer dhe dritare PVC 80 mm. Perkthimi i me nje hershem dukumetacjoni i kompletuar dhe proceduara e perkthimit mund te behet pa as nje pengese. Prandaj ju qe deshironi nje shtepi me mbi 240m2 dhe me 7 ari troll ta keni per Banim apo per ndoj biznes, mos hezitoni te lajmeroheni ---- KONTAKTI --- Ju mund te na kontakton ne tel. viber +37744252023 ose me email adrese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim