12 Ari Toke ne Banje afer Peje

Shitet nga: Xheni 14 Maj 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Seiten 12 ari
Komuna: Burim
Seiten 12 Ari ne Banje afer Peje, ne pozite shum te mirë ku ka qetesi pasterti dhe pamje fantastike. Afer Restoran Rozafa. Qmimi mjaft i volitshem per bleres serioz i diskutushem
0041763244400 viber apo whatsap

Qmimi: .- Euro/ ari. Çmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim