12 Ari

Shitet nga: Xheni 25 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Adresa: Seiten 12 ari
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Burim
Seiten 12 Ari ne Banje afer Peje, ne pozite shum te mir ku ka qetesi pasterti dhe pamje fantastike. Afer Restoran Rozafa.
0041763244400 viber apo whatsap

Qmimi: 4800.- Euro/ ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim