Drut ne mal

Shitet nga: Kreshnik 26 Qer 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Adresa: Fshati Prekallë-istog
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Burim
Mali ka hapesire prej 63 ari, me qarr e bung. Mali gjindet prane rruges(siq shihet nga fotot) dhe eshte mjaft pershtatshem per tu punuar ne te. Per gjithqka tjeter telefononi ose shihni fotot te cilat jane bere diten e shpalljes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim