Shiten 15 Ari komplet ose nga 5 Ari Mbi Troft

Shitet nga: 3 x 5 Ari 28 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes 15 Ari troje .Trojet jan te ndara ne tri pjes nga 5 ari.Ndodhen mbi Hotel Trofta . Rruga e gjer 8 metra uji dhe rryma jan ne troje. Vend shum ideal per banim dhe per ndertimin e bazenave per peshqi pasi qe permbi troje kalon Kanali i ujit. Vend shum i bukur nga ku shifet i ter Istogu dhe nji pjes e rrafshit te Dukagjinit. Aty afer ndodhet edhe Burimi shum piktoresk ku mund te kalohen qaste rekreacioni dhe pushimi. Trojet jan ne emrin tim personal dhe perkthimi mund te behet brenda dites.Shiten komplet por edhe mund te shiten nga 5 ari,por nese merren komplet qmimi esht me i lir.
Mund te me kontaktoni ne weiber ose ne email
049 678045 Ipko- Kosov.
Numri i weiberit 0041786399539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim