Alu-Fellne + Goma

Shitet nga: Nderim Kryeziu 11 Gsh 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Alu-Bandazhe me goma. Thuaj se të pa përdorura. Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim