FELLNE 18 ME GOMA AVT - BMW 320

Shitet nga: Noki 19 Dhj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 18 PER BMW PER MA SHUM SHIH FOTOT

LIR E MIR CONTACT :

044-391-642

PER BMW 320 316 318 323 325 330 335
520 525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim