Fellne per Mercedes 20" AMG -Ndrrim me fellne 21"-

Shitet nga: fellne 24 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR   1 200 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet AMG made in Germany 20" per mercedes 2 te mramtat 275/35/R20 dhe 2 te parat 255/35/R20 me goma mesatare.ndrrim i mundshem me fellne 21"

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim