Fellne per Mercedes 20" AMG

Shitet nga: fellne 02 Qer 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR   1 200 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet AMG made in Germany 20" per mercedes 2 te mramtat 275/35/R20 dhe 2 te parat 255/35/R20 me goma mesatare.Ndrrim i mundshum me iPhone 7.
Viber +37745389552 Vetem viber.
Telefon 049-24-80-80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim