U Shitten nga AUTO NOKI - fellne 16 BMW

Shitet nga: NOKI 27 Nën 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 16 - 5 Vrima goma shum.te mir

Fellnet nuk dridhin dhe i japin pamje te mir Bmw-s

525 325 735 / Ndrrim i mundshem me fellne tjera

Per me shum.contact

044 391 642

//////^^^^^^&&&**;;;;;;

///
Mos lexo vetem Tag:::

tag
: bmw 520 525 530 535 725 730 735 740 750 bmw 320 323325 325 30
bmw vw opel fellne 15 16 17 18 gom paisje mercedes auto noki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim