Goma 17 she dhe fellga 19 she dhe 18 she

Shitet nga: Goma 02 Dhj 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes goma 17 she te ardhura nga ch jan te blinduara jan ne gjendje shum te mir 215-40-17 ndrimi mundshem me fellga 14 dhe 15 she te golfit 2 dhe kam dy goma rezerv me bandash njana asht 16she njana asht 15 she thuj se te reja pa perdor asnier fellgat 19 she jan shum te mira per bmw 5 she si dhe x5 dhe x6 si dhe shtopa te golfit 5 dhe maska dritav auspuhi te gjaitha jan origjinal di dhe auspuh zglloba te fiat stilos si dhe zingjir te ardhur nga ch origjinal jan shum te let per montim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim