Pjese reserv per golf 2

Shitet nga: Besnik KËRQELI Dje 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes te importuara nga austria per golf 2:* Boschpumpa per golf 2 disel 50€
*zgllob 10€
* sahat g2 disel 20€
+ RL I NXEMSAVE 60---25€
* Brava per dyer origjinale 10€.
* Gllavqina komplet me llagera 10€.
*Flutur e hlladnjakut---15€.
*Sajlla te gjamit G2 -----10€.
*Anllaser per g 2-3disel---35€
* Tablla e siguresave g2 disel--10€. *Karburator per golf 1.3dhe1.8--20€. *Alternator G 3----30€.
*Pasqyre g3-g2 ---10€.
*Sahat per G2-3B =15€.
*Razvodnik GII 1.3,1.6 dhe 1.8=20€komplet me kablla.
*Servo Pump per Audi 80 --25€.
*kompresor klime Audi 80--40€
*Anlaser 1.3 dhe 1.6 benx golf 2--20€ . *Brava me raketa Dhe ullozhak per golf 2-3 ---- 30€.
*disk per golf II-III -10€për cop.
*Nderpres i dritav per g II - 10€.
*SHTOPA g II-III -10€ komplet.
*ventillator i nxemjes golf 2--15€,
* Goma rezerv e Vogel 10€
* Korpa me llamell per g3 1.4 ---40€ komplett
*shalteri G3 Komplet 20€.
*Auspuhi Komplet 40€ GTD golf 3
* Hlladnjak G2 TD —25€
*hlladnjak g3 td -30€
*Hauba g3
* Dyer g3
*Disalica me qels --10€ e re


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim