Shofer shajme per mercedes audi e tjera

Shitet nga: Audi 19 Sht 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes shofer shajmen e audijes 80 kock kushton 35 ero. Kurse per mercedes 250 70 ero Ero. per ma shum kontakto ne 044 317 654 i njeti edhe ne viber kam edhe shtop te reno kangos 25 ero shofer shajm per golf 2 dhe per fijat punto dhe per opel vekter dhe per kombi t2 per me shum numri 0377 44 317654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim