MAN 422 me Rimorkio 3 aks alumin Bëjmë ndrrim

Shitet nga: Imer Borovci 26 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion kokëtërheqëse te markes MAN 2 me motor 420 , me vit te prodhimit 1993 , rimorkio eshte 3 aks e aluminit viti prodhimit 1993 , kabina ka sistem te klimes dhe me jastak , poashtu edhe rimorkio eshte me jastak . Kamioni eshte i regjistruar poashtu edhe rimorkio, me goma te reja si rimorkio ashtu edhe kamioni. Viber 049625876
JU mirepresim , presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim