Aparat Scheidt&Bachmann

Shitet nga: 15 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Pjesët rezerve
Shesim aparatat per nafte dhe benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim