Citroen jumpy 1.9 tdi

Shitet nga: Blerim 09 Mar 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Dardanë
Shes citroen jumpy 1.9tdi viti1997 kilometra 280000 ne gjendje shum te mir ka 3 ulse para mbrapa.esht i hapur dhe pesha e lejuar 750 kg .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim