Fiat Doblo Maxi 1.4 - 07

Shitet nga: fiat 11 Dhj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Dardanë
Shitet Fiat Doblo versioni MAXI.viti i prodhimit 12.2007 model 2008 esht 1.4 benzin + plin te injektuar fabrikisht ne gjendje shum te mir vizuele dhe teknike me te gjitha serviset e kryera pa asnje nevoj investimi,shum ekonomik,goma te reja..NDRRIM I MUNDSHEM..per me shum Kontakt : 049 24 80 80
bmw mercedes audi vw wv golf 0 1 2 3 4 5 6 7 d i kombi pikap fijat

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim