Fiat Doblo Maxi 1.4--07

Shitet nga: fiat 27 Pri 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 990 EUR

Komuna: Dardanë
Shitet Fiat Doblo versioni MAXI.viti i prodhimit 12.2007 model 2008 esht 1.4 benzin + plin te injektuar fabrikisht ne gjendje shum te mir vizuele dhe teknike me te gjitha serviset e kryera pa asnje nevoj investimi,shum ekonomik dhe kilometra te garantuara,regjistrim 6muaj RKS,goma te reja..per me shum Kontakt : 044-679-644

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim