Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

Shitet nga: Mercdes Dje 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   500 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 280
Blej vetura te gjitha llojt e veturam me denim e regjistrim dhe shes pjes te gjitha veturav me qmim te volitshem. Per ma shum kontakto ne numrin +377 44 317 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim