Peugeot 309 diesel 1.9 -89 rks

Shitet nga: Sherifi 18 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 300 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 309
Shitet peugeot 309 diesel 1.9 sigurim deri ne shtator 2017 kam edhe disa pjes rezerv dyert gypekin amortizerat e par kryt e vollanit zglloba etj .shitet edhe rimorkio me sistem te frenimit . Bashk dhe ndamas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim