Peugeot 607 2.7 hdi 2006

Shitet nga: 607 13 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607

Peugeot 607, Automatik-tiptronic, 2.7 HDi. e sapo ardhur nga zvicrra, navigation, klimatronic, tempomat, ulset me nxemje para dhe pas gjithashtu me rry dhe me memorie, karrigat lekur e zez, full option, park sensora para dhe pas , goma ver+dimer me fellge, nr 0041 76440 2178, viber+wats up
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim