Dyer dhe dritare druri me qimime te volitshme

Shitet nga: bujar 17 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer dhe dritare nga druri bejm edhe me porosi dyer 90x200 70ero dyer me diapan 70ero dyer te drurit 90ero dera e sallonit 70ero dera e hymjes 100e dritare 80x140 35€ 80x120 35€ jemi me te liret ne te gjith rajonin tel. 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim