Dyer te dhomav me ngjyra te ndryshme

Shitet nga: labinot bekteshi 30 Dhj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet ju mirpresum tel. 049200094 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim