Dyer te dhomave viber 044363733

Shitet nga: arton Sot 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhe 70 euro tel viber(+377) 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim