RISI * RISI * Dyer te drurit ne Zbritje tel:045...

Shitet nga: Sarand 20 Jan 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare me shumic edhe pakic tel:045982232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim