Seti kauqeve dhe komoda per televizor

Shitet nga: Flamur 16 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet seti dhe komoda , nuk perfshihet televizori,jane ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim