Kepucat nr 43-44 te reja dhe shum te nxeta

Shitet nga: iliri 22 Dhj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR   25 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes 1 pal kpuca ngjyr kafe materiali lekur nr43-44shum te nxeta per mbrenda materiali lesh dhe shum elegante te sapo ardhura nga jasht per ma shum lajm ne viber +37744357489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim