Dyer të Bardha tel;044 729 271.

Shitet nga: Shpetaa 20 Jan 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Dardanë
Shesim dyer dhe dritare te drurit me dimenzione te ndryshme tel;044 729 271.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim