Tenda- karrika- tavolina-044673609.....049187705

Shitet nga: nati 18 Krr 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
--Japim me qera tenda ,, karrika dhe tavolina per dasma ,, ahengje ,, ndeja dhe raste te ndryshme familjare , jan me madhesi 10x5m , 10x4m ,8x5m , 12x6m , 10x6m gjithashtu kan edhe ndriqim ,, transporti dhe montimi jan gratiss 044 673 609 .....049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim