Shitet banesa ne qender te Dardanes

Shitet nga: Hevzi Dje 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Dardanë
Shitet banesa ne qendër te Dardanës (Kamenicës),me konkretisht banesa gjindet përball "Haliti SM" ne bllokun ku gjindet Drejtoria e Arsimit te komunes.
Banesa është në katin 2-të dhe posedon 36 m2(garsonjerk) si dhe bodrumin.
Eshtë tërësisht e renovuar dhe e mobiluar si dhe blloku ka ashensor.
Banesa posedon paradhomë (korridor), banjo,kuzhinë, sallon si dhe një dhomë te vogël për fëmij , e cila eshte afer kuzhines ( ka mundesi me nda me mur edhe me transformu ne banes 2 dhomëshe).
Banesa mund të shitet edhe e mobiluar.
Qmimi nuk është i diskutueshëm ,
Mobilet mund te blihen ( janë te perdorura vetëm 2 javë) me nje çmin të volitshë për 1490 €.
MA LIRE VEQ FAL
Mundeni të më kontaktoni në numrin
+4176 336 27 83 (viber) apo
044 290 392 (viber)
Përshendetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim