Toke ne Dardani

Shitet nga: Arben Trenova 11 Gsh 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Adresa: Shqiperi
Sipërfaqe: 20000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Dardanë
Shes toke 3km larg bregut te detit ne Vile Boshtove ne krah te Spille te Kavajes ne Shqiperi.
Toka eshte 20.000m2 dhe 10.000m2,qe i bie dielli tere diten nga lindja ne perendim.
Me dekumentacion te rregullt HIPOTEKOR.
Cmimi eshte i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim