Truall prej 8 ari

Shitet nga: 21 Nën 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
DARDANE Shesim truallin 4+4=8 ari i pershtatshem per banim posedon ne afersi kanalizimin , rrymen lidhjen e ujisjellsit per 2 shtepi rrugen ne tri anet e truallit per rreth stadionit ka rrug 3 metra tani fillon truelli.Esht i thurur me shtylla betoni dhe tel.
Trualli esht ne jug te fushes sportit Agush Isufi gjegjesisht ner shkollen e mesme teknike posedojm dokumentacionin ne rregull qmimi me marrveshje informata ne telefo . viber +37744174708 tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim