Molla dhe Dardha Ujce

Shitet nga: Haki 06 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,4 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes Molla Dhe Dardha Ujce me shumic
Mollat -0.40
Dardhat Ujce -0.80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim