Makina per mjeljen e lopeve

Shitet nga: S.Z 27 Qer 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
Shitet makina per mjeljen e lopeve dhe eshte shum e ruajtur dhe punon mjaft mire.Poashtu edhe kazani eshte i ruajtur e ardhur nga zvicrra.Te interesuarit mund te lajmerohen ne viber.qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim