Shitet banesa ne qender te Dardanes

Shitet nga: Hevzi 23 Sht 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Dardanë
Shitet banesa ne qendër te Dardanës (Kamenicës),me konkretisht banesa gjindet përball "Haliti SM" ne bllokun ku gjindet Drejtoria e Arsimit te komunes.
Banesa është në katin 2-të dhe posedon 36 m2(garsonjerk) si dhe bodrumin.
Eshtë tërësisht e renovuar dhe e mobiluar si dhe blloku ka ashensor.
Banesa posedon paradhomë (korridor), banjo,kuzhinë, sallon si dhe një dhomë te vogël për fëmij ku mundet të shihet përmes fotove.
Banesa mund të shitet edhe e mobiluar.
Qmimi është sipas marrëveshjes,
Mundeni të më kontaktoni në numrin
+4176 336 2783 (viber) apo 045 642 491
Përshendetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim