Furre per tharjen (terjen) e drasave - cmimi i v..

Shitet nga: Decan 06 Sht 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Furra per tharjen (terjen) e drasave.
Furra posedon te gjitha paisjet teknologjike duke perfshih edhe kaldane.
Kapaciteti i furres shkon deri ne 70metra kub (70kublik).
Te gjitha paisjet e furres jane automatike. Viti i prodhimit 2008

Cmimi shume i volitshem.
Me mundesi ndrrimi, drasa breje ose ahu.

Numrat kontaktues:
044 276647
Tags:
Drasa, derasa, furra, furre, furr, depo, thamje, tharje, terje, pishe, ahu, molike, breje, kalldaj, shporet, qymyr, nafte, dru, kw, puntori, punetori, zdhruktari, zdhruktar, vilushker, pirun, mobileri, karrika, shkall, dhome te fjetjes,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim