Torno per perpunim te Drurit - cmimi i volitshem..

Shitet nga: Decan 08 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet torno per perpunimin e drurit.
Gjatesia e shtylles deri 1m e 40cm, trashesia deri 160mm.
Tornimi i elementeve kryhet me proces te gjysme te automatizuar, pra torno eshte gjysme automatike.
Firma LlocateliKontakti:
044/276-647Tags:
makina, makineri, maqineri, maqina, dru, per perpunim te drurit, zdhruktari, puntori druni, druri, derrband, drasa, dru, cilinder, rreth, kilindera, stuba,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim