Mall me shumice dhe pakice

Shitet nga: Petrit 22 Gsh 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shitet komplet malli me inventar te biznesit - BABY SHOP (biznesi eshte mbyllur). Me qindra artikuj. Presim bleres serioz. Numrat kontaktues 044179101 / 049733445.
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim