Fellne me goma

Shitet nga: Afrim 12 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felne me goma jan shum pak te perdorne jan te ardhne nga zvicrra ne kosov nuk jan perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim