GOMA ME C

Shitet nga: Deqan 10 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA ME C 215/65R 16C DHE 195/65 R 16C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim