Goma me Bandasha (Fellne) te Aluminit

Shitet nga: SHALA 01 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane Goma e Fellne-Bandasha te Aluminit me Nr te ndryshme qe shihen ne Foto
245/40/19,
225/40/18,
Bandasha 17 coll, 16 coll 15 coll e te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim