Shes ose ndrroj Fellne

Shitet nga: egzon 25 Qer 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR   400 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose ndrroj fellne per audi a8 a6
ndrroj me ndonje motoqiklet per me shum
info viber +37745330322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim