Atllase ngaruse

Shitet nga: Xhaviti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Atllse ngaruse viti 2014 ore1500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim